Siç mendon njeriu

Shtëpia Botuese Pema July 29, 2016 ·

SAPO DOLI 😊

James Allen – Siç mendon njeriu

Përktheu: Ridvan Bunjaku

Vlerësimi në goodreads.com: 4.3/5

Çmimi: 3€ • 400 lekë

Libri i James Allen është një nga klasikët më të pëlqyer dhe më të cituar rreth fuqisë së mendjes dhe rolit të jashtëzakonshëm në jetën tonë të përditshme.

SicMendonNjeriu

 

Një mendim mbi “Siç mendon njeriu

  1. Pingback: Libra të botuar | Edifikime...

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s