Mariah Carey: Pa ty (Without you)

[Strofa 1]

Jo, s’muj me harru kët’ mbramje

As f’tyrën tânde kur shkove

Po poget që thjesht qashtu âsht tregimi

Ti buz’qesh gjithmonë amâ n’sy

T’dokët pik’llimi i fellë

Po, t’dokët

Jo, s’muj me harru t’nesërmen

Kur mendoj për krejt pik’llimin e fellë

Kur t’pata ngat

Po tani t’lshova

Dhe tash âsht fer

Veç me ta bâ me dije

Atâ që duhësh me ditë

[Refreni]

S’muj me jetu

Kur jeta âsht pa ty

S’muj me jetu

S’muj me dhânë mâ

S’muj me jetu

Kur jeta âsht pa ty

S’muj me jetu

S’muj me dhânë mâ

[Strofa 2]

Valla, s’muj me harru këtë mbramje

As f’tyrën tânde kur shkove

Po poget që thjesht qashtu âsht tregimi

Ti buz’qesh gjithmonë amâ n’sy

T’dokët pik’llimi i fellë

Po, t’dokët

[Refreni]

S’muj me jetu

Kur jeta âsht pa ty

S’muj me jetu

S’muj me dhânë mâ

S’muj me jetu

Kur jeta âsht pa ty

S’muj me jetu

S’muj me dhânë mâ

(Jo, s’muj me jetu)

(Jo, s’muj me jetu)

Jo, jo, jo, jo, hej

S’muj me jetu (jo, s’muj me jetu)

Kur jeta âsht pa ty

(Jo, s’muj me jetu)

S’muj me jetu

S’muj me dhânë mâ

S’muj me jetu (jo, s’muj me jetu, jo, s’muj me jetu)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s