Rita Ora: Kurr’ s’kâm me t’zhgënjy (I will never let you down)

[Strofa 1]

Kallzom zemër çka po bâjmë

Po ta letoj, kâm shumë çka hupi

Kqyre dillin tu ardhë

Çile dritarën, leje le t’t’ndriçojë

 

[Para-refreni]

Se jom kânë e smutë e n’punë tanë javën

Edhe ia kâm dalë fort mirë

Je lodhë tu m’kqyrë

Ke harru m’u arg’tu, djalo

T’u ka bâ boll, tanë ato f’tyra

Tu mos kânë kurrë reale

Pe di sakt’ qysh po nihësh

[Refreni]

Kur thu se t’u ka bâ boll

Dhe se thjesht do me heqë dorë

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

Kur nihësh pa energji n’dashni

Do t’jâm ajo çka po ândrron

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

 

[Strofa 2]

Ka miliona mënyra qysh m’ia bâ

Mos u turpno nëse e hup kontrollin

N’maje t’kulmit, tash e dinë

Trupi t’u ka ngri e shpyrti t’ka hupë

 

[Para-refreni]

Se jom kânë e smutë e n’punë tanë javën

Edhe ia kâm dalë fort mirë

Je lodhë tu m’kqyrë

Ke harru m’u arg’tu, djalo

T’u ka bâ boll, tanë ato f’tyra

Tu mos kânë kurrë reale

Pe di sakt’ qysh po nihësh

 

[Refreni]

Kur thu se t’u ka bâ boll

Dhe se thjesht do me heqë dorë

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

Kur nihësh pa energji n’dashni

Do t’jâm ajo çka po ândrron

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

 

[Ura]

Lem t’çoj aty ku s’shkon kurr’

Arg’tohu pak, âsht m’nyra e vetme që e dimë

Lem t’kallzoj çka s’shef kurr’

Din qysh me dashtë, veç kur m’pshtjell n’përqafje

 

[Refreni]

Kur thu se t’u ka bâ boll

Dhe se thjesht do me heqë dorë

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

Kur nihësh pa energji n’dashni

Do t’jâm ajo çka po ândrron

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

O o, kurr’ s’kâm me t’zhgënjy

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s