Video-kursi për Menaxhim të Projekteve

Ky kurs ju mëson se si t’i menaxhoni projektet tuaja në mënyrë më efektive nga fillimi deri në fund. Fillo këtu: goo.gl/FC8Gqd

Temat kryesore:
– konceptet e përgjithshme të menaxhimit të projekteve
– definimi i projektit
– planifikimi i projektit tuaj
– monitorimi dhe kontrollimi i performansës së projektit
– lansimi i projektit

Kapitujt:
1. EKSPLORIMI I MENAXHIMIT TË PROJEKTEVE
2. INICIMI I PROJEKTIT
3. PLANIFIKIMI I PROJEKTIT
4. NDËRTIMI I ORARIT TË PROJEKTIT
5. EKZEKUTIMI, MONITORIMI DHE KONTROLLIMI I PROJEKTIT
6. PËRMBYLLJA E PROJEKTIT
7. PËRMBLEDHJE

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s