Rrnoje

[Era Istrefi:]

Oh-oh, oh-oh-oh-oh…

 

[Nicky Jam:]

Ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

Ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

 

[Era Istrefi:]

Fuqia n’numra âsht forcë që mujmë m’e kombinu

I çojmë flamujt tânë me krenarinë përkrah

Po nihmi si kampionë kur e l’shojmë dritën tonë

E kemi fuqinë, bâne kombin korrekt

 

Ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni-ni-ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni-ni-ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

Ni-ni-ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

 

Oh-oh, oh-oh-oh-oh…

[Will Smith:]

Ni jetë, ni ândërr

Ni çast, ni ekip

Ni rini, dritat nalt

Nimi’ pengesa, ni gjujtje

Ni e vërtetë, pa frika

Ni flamur, o po

E kemi pritë k’te tanë vitin

Kah jeni k’ejt? jemi fiks k’tu!

 

[Nicky Jam:]

Rumba mâ ia ka nisë dhe po festojmë

Krejt po ma çojnë dorën

Rrnojmë, duhm’i me shiju

Sod s’m’nal kush se s’di qysh m’u nalë, jo, jo

 

Ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni jetë, rrnoje, se ni jetë e kem’

Ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

Ni jetë, rrnoje, se s’t’vjen dy herë

 

Oh-oh, oh-oh-oh-oh…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s