Libra të botuar

Napoleon Hill: Kryeçelësi i pasurive (detalet)

Eckhart Tolle: Një tokë e re (detalet)

Napoleon Hill: Mendo dhe pasurohu (detalet)

Richard Carlson: Mund të jeni të lumtur pavarësisht çdo gjëje (detalet)

James Allen: Siç mendon njeriu (detalet)

Wallace Wattles: Shkenca e pasurimit (detalet)

Wallace Wattles: Shkenca e mirëqenies (detalet)

Librat janë botuar nga Shtëpia Botuese Pema dhe mund të gjenden te libraria Buzuku në Sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë dhe në librari të tjera; në Tiranë tek Adrioni; në Shkup e Tetovë tek Albasi.

KryecelesiIPasuriveV

34419206_1690662814304048_310523730319114240_n[1]

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s