Hapja — kaptina 1, disa përkthime

Hapja – disa perkthime.pdf i përmban përkthimet nga anglishtja nga Abdel Haleem dhe Thomas Cleary si dhe përkthimin nga boshnjakishtja nga Besim Korkut.

Shkarkoje/shfletoje: Hapja – disa perkthime.pdf

Shih kaptina të tjera këtu

Advertisements

Një mendim mbi “Hapja — kaptina 1, disa përkthime

  1. Pingback: Kaptina të Kuranit | Edifikime

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s