Po dhem tepër shumë (Fleurie: Hurts Like Hell)

[Strofa 1]
Qysh muj me thânë k’te pa u thy emocionalisht?
Qysh muj me thânë k’te pa e marrë kontrollin e situatës?
Qysh muj me shprehë me fjalë
Kur âsht pothujse tepër veç për shpyrtin tem?

[Refreni]
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
Dhe po dhem tepër shumë
Po, po dhem tepër shumë

[Strofa 2]
S’po du ata m’i ditë fshehtësitë
S’po du ata me ditë qysh t’kâm dashtë
S’ma merr menja që e kishin kuptu, jo
S’ma merr menja që m’kishin pranu, jo

[Refreni]
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
Dhe po dhem tepër shumë
Po, po dhem tepër shumë

[Ura]
Ândrrat luftojnë me maqinat
Mrena kokës teme si armiq
Eja çlirom me përleshje
Paqtë nga lufta
Zemra jote përputhet si çelës
Mrena drynit n’mur
E rrotulloj, e e rrotulloj
Po s’muj m’u arratisë
E rrotulloj, e e rrotulloj

[Refreni]
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
T’deshta e t’deshta e t’hupa
Dhe po dhem tepër shumë
Po, po dhem tepër shumë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s