Po nihna mirë (Michael Bublé: Feeling Good)

Zogjtë tu fluturu n’naltsi
Pe din qysh po nihna
Dielli n’qiell
Pe din qysh po nihna
Flladi tu kalu
Pe din qysh po nihna
Âsht agim i ri
Âsht ditë e re
Âsht jetë e re
Për mu
Edhe po nihna mirë
Po nihna mirë

[Strofa 2]
Peshku n’det
Pe din qysh po nihna
Lumi tu rrjedhë shlirë
Pe din qysh po nihna
Lulëzimi n’pemë
Pe din qysh po nihna
Âsht agim i ri
Âsht ditë e re
Âsht jetë e re
Për mu
Edhe po nihna mirë

[Strofa 3]
Insekti i bukur n’diell
pe din çka po du me thânë, apo jo
Fluturat krejt tu u knaqë
pe din çka po du me thânë
Me fjetë n’paqe kur t’mbaron dita
Këtë po du m’e thânë
Dhe kjo botë e vjetër âsht botë e re
Dhe ni botë trime
Për mu
Për mu

[Strofa 4]
Yjet kur ndriçon ti
Pe din qysh po nihna
Aroma e pishës
Pe din qysh po nihna
Oh, liria âsht e jemja
Edhe pe di qysh po nihna
Âsht agim i ri
Âsht ditë e re
Âsht jetë e re

Âsht agim i ri
Âsht ditë e re
Âsht jetë e re

Âsht agim i ri
Âsht ditë e re
Âsht jetë e re
Âsht jetë e re
Për mu

Edhe po nihna mirë

Po nihna mirë
Po nihna kaq mirë
Po nihna kaq mirë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s