Po du m’u shliru (Queen: I Want to Break Free)

Po du m’u shliru
Po du m’u shliru
Po du m’u shliru prej rrenave tua
Je kaq e vetë-kënaqur, s’më duhesh
M’duhet m’u shliru
Zoti e di, Zoti e di se po du m’u shliru

[Strofa 2]
M’ka zânë dashnia
M’ka zânë dashnia sefte
Dhe këtë herë e di që âsht përnime
M’ka zânë dashnia, po
Zoti e di, Zoti e di se m’ka zânë dashnia

[Ura]
Âsht e çuditshme po e vërtetë, po
S’po muj m’e pranu mënyrën e pakandshme se qysh po m’don
Po duhna me kânë i sigurt
Kur t’dal prej asaj dere
Oh, qysh po du me kânë i lirë, zemër
Oh, qysh po du me kânë i lirë
Oh, qysh po du m’u shliru

[Strofa 3]
Amâ jeta prapë vazhdon
S’po muj m’u msu me jetu pa, me jetu pa
Me jetu pa ty përkrah
S’po du me jetu vetë, hej
Zoti e di, m’duhet me ia dalë vetë
Pra zemër, a s’po e sheh?
M’duhët m’u shliru

[Outro]
M’duhët m’u shliru
Po du m’u shliru, po
Po du, po du, po du, po du m’u shliru

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s